ФУТБОЛ: Минимална загуба на Добруджа от Черноморец

02.07.2013 г. 21:02:00 ч.
Добруджа загуби с 0:1 от Черноморец Бургас във втората си контрола от предсезонната подготовка. Мачът се игра на тренировъчната база на бургазлии „гнездо на акули". Единственото попадение в двубоя падна в 80-та минута. Гаел Нлундулу центрира към Андрей Атанасов, който от непосредствена близост отбеляза с глава.
През първата част Петър Атанасов от домакините уцели страничната греда. Най-доброто положение през вторите 45 минути, освен гола, се откри пред Георги Терзиев, чиито удар обаче срещна тялото на защитник на Добруджа.
снимка: сайт на Черноморец