ФУТБОЛ: Североизточната "В" група стартира на 18 август

01.08.2013 г. 15:28:00 ч.
Септември (Тервел) започва с домакинство на Тича (Долни Чифлик), а Черноморец (Балчик) ще е гост на Ботев (Нови Пазар) в първия кръг на новия шампионат в Североизточната "В" група. Днес в Зоналния съвет на БФС във Варна беше теглен жребия за новото първенство в тази трета дивизия, където ще участват 16 отбора. Мачовете на това ниво стартират на 18-и август от 18.00 часа.
Претендентът за промоция в професионалния футбол Дунав 2010 (Русе) стартира новата кампания като домакин на новия клуб от град Шумен - Шумен 1929. Изпадналият от "Б" група Шумен 2010 стартира като домакин на отбора на село Белица. Има минимална възможност Дунав 2010 да бъде поканен да влезе в "Б" група заради трите отказали се състава там. Ако това се случи, то Североизточната "В" група остава с 15 отбора и съперниците на русенци по програма ще почиват.