Георгиева към Борисов: Ще продължа работа в Еврокомисията

08.02.2016 г. 17:29:12 ч.
/ ИА Добруджа
Георгиева към Борисов: Ще продължа работа в Еврокомисията
В телефонен разговор с премиера Бойко Борисов заместник-председателят на Европейската комисия Кристалина Георгиева го увери, че ще продължи да работи в Европейската комисия, съобщиха от правителствения пресцентър.
Миграционната криза, обсъжданите реформи в Европейския съюз и сериозните въпроси, които предстои да се решават в рамките на нейния ресор – бюджет и човешки ресурси, я задължават да отдаде цялото си внимание на темите, за които е получила доверието на българското правителство, Европейския парламент и председателя на Комисията Жан-Клод Юнкер, се казва още в съобщението.
Източник:frognews.bg

Коментирайте
Подобни новини
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни в гр. Първомай
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни в гр. Първомай
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
ГИТ спря 209 опасни работни места в строителството
ГИТ спря 209 опасни работни места в строителството
Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин
Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин



Яндекс.Метрика