Начало >Добруджа >Общество

Гимназистите от ПГТОЛП в Добрич отбелязаха Деня на Земята

21.04.2026 г. 15:11:34 ч.
/
Гимназистите  от  ПГТОЛП в Добрич отбелязаха Деня на Земята
Ученици от ПГТОЛП В Добрич отбелязаха Международен ден на Земята с вдъхновяваща и социално ангажирана инициатива. 

По повод празника те закупиха цветя от Чудната градина и ги засадиха в пространството пред Комплекс за социални услуги „Палитра“, допринасяйки за по-приятна и приветлива среда.

Младите хора бяха подготвили и специална изненада. облечени като популярни анимационни герои, те създадоха празнично настроение и заедно с децата от комплекса рисуваха тематични картини.

Инициативата е изцяло организирана от учениците, а за много от тях участието се превърна в ново и вълнуващо преживяване, тъй като за първи път се включват в дейности, свързани с градинарство.

 

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика