Начало >Добруджа >Общество

Гражданите могат да подават жалби и сигнали и до Асоциацията по ВиК

14.05.2020 г. 08:19:05 ч.
/ ИА Добруджа
Гражданите могат да подават жалби и сигнали и до Асоциацията по ВиК
Гражданите могат да подават жалби и сигнали до Асоциацията по ВиК, чиито принципал е Областният управител Красимир Кирилов. „Всеки един подаден сигнал и жалба се разглежда, като изисква становище от оператора. В този смисъл бихме могли да бъдем в помощ на хората, като се постараем да дадем отговор на въпросите им”, отговарят от Областна администрация на поставени от медийна група „Добруджа” въпроси относно зачестилите сигнали на населени места от община Добричка и протеста на живущите в квартал „Добротица”.

„ВиК-Добрич е юридически самостоятелен субект, но доколкото е оператор на системата, собственост на държавата и общините, гражданите могат да подават жалби и сигнали и в Асоциацията по ВиК на телефон 058/ 65 54 08 и e-mail: avik@dobrich.government.bg.  
 
По отношение на канализацията, това трябва да бъде проверено на място, което отново трябва да направят ВиК. Доколкото касае канализационната мрежа, проблемът може да бъде отнесен и в Община  град Добрич, тъй като собственик на активите - освен държавата, са и общините, завършва отговорът от Областна администрация - Добрич.
 
 
 

Коментирайте
Подобни новини
Заради ремонти утре преди обед автобусите с номера 3, 4 и 14 няма да минават през ЖК "Дружба" 4
Заради ремонти утре преди обед автобусите с номера 3, 4 и 14 няма да минават през ЖК "Дружба" 4
Времето на 24 юни
Времето на 24 юни
Отборът на СУ „Любен Каравелов“ – Добрич със сребърни медали на националното състезание „Млад спасител“
Отборът на СУ „Любен Каравелов“ – Добрич със сребърни медали на националното състезание „Млад спасител“
С бране на билки в местността Суха река започнаха Еньовските празници в „Стария Добрич“ (ВИДЕО)
С бране на билки в местността Суха река започнаха Еньовските празници в „Стария Добрич“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика