Грандиозен екшън спектакъл с Том Круз и „Мисията невъзможна: Възмездие“ от 23 май в кината (ВИДЕО)

08.04.2025 г. 12:17:55 ч.
/
Грандиозен екшън спектакъл с Том Круз и „Мисията невъзможна: Възмездие“ от 23 май в кината (ВИДЕО)
Животът ни е сумата от нашите избори! Затова изберете да се доверите на Том Круз за последен път и на 23 май се присъединете към него в Мисията невъзможна: Възмездие – експлозивната кулминация на емблематичната екшън поредица, която преобърна представите ни за зрелищно киноразвлечение. Супершпионинът Итън Хънт влиза в решителна схватка с енигматичния изкуствен интелект Същността, а залогът е самото бъдеще! Всеки избор, всяка мисия – всичко води дотук!

След съприкосновението му със Същността, Итън Хънт е принуден да мине в отстъпление и да преосмисли действията си. Той вече плати твърде висока цена за своите решения до момента, а бъдещето се очертава дори още по-мрачно и пълната му капитулация звучи като единственото логично нещо. Но колкото и разумно да изглежда на пръв поглед, оттеглянето му ще доведе до много по-тежки последици за света и Итън ще трябва да жертва всичко, дори собствения си живот, за да надделее в тази битка.

С изкусния си ритъм и напрегната атмосфера новият трейлър на Мисията невъзможна: Възмездие допълнително покачва напрежението и прави съдбоносния товар, с който се нагърбва Итън Хънт, осезаем за зрителите. Без да издава ключови елементи от сюжета и дългоочакваната развръзка, видеото обещава епичен финален сблъсък, който ще остане в историята – достойно допълнение към неотменното наследство на ненадмината шпионска екшън поредица Мисията невъзможна. Призовани сте, ще приемете ли?

Режисьор и сценарист на Мисията невъзможна: Възмездиe Кристофър МакКуори (Обичайните заподозрени, Мисията невъзможна: Разпад), по телевизионния сериал, създаден от Брус Гелър. Продуценти са Том Круз и Кристофър МакКуори, а в ролите са Том Круз, Хейли Атуел, Саймън Пег, Винг Реймс, Ванеса Кърби, Хенри Черни, Шей Уигам, Пом Клементиеф, Ейса Моралес, Грег Тарзан Дейвис, Хана Уодингам, Джанет Мактийър, Марк Гатис, Холт Макалъни, Ник Оферман, Чарлс Парнел и др.

Приемаме Мисията невъзможна: Възмездиe от 23 май в кината, 4DX и IMAX.

Видео:

Източник:PR Forum Film

Коментирайте
Подобни новини
Low Deep T, който стана известен с хита си "Casablanca", се завръща с "Istanbul"
Low Deep T, който стана известен с хита си "Casablanca", се завръща с "Istanbul"
Презареждаме "Голо оръжие" с Лиъм Нийсън от август само в кината (ВИДЕО)
Презареждаме "Голо оръжие" с Лиъм Нийсън от август само в кината (ВИДЕО)
Ed Sheeran издава днес чисто новия сингъл “AZIZAM“ (ВИДЕО)
Ed Sheeran издава днес чисто новия сингъл “AZIZAM“ (ВИДЕО)
Marie Davidson на живо в София на 6 юни
Marie Davidson на живо в София на 6 юни



Яндекс.Метрика