ХАНДБАЛ: Добруджа излиза срещу НСА в неделя за Купата на България

11.12.2025 г. 09:43:23 ч.
/
ХАНДБАЛ: Добруджа излиза срещу НСА в неделя за Купата на България
Хандбалистите на „Добруджа“ ще се изправят в неделя (14 декември) срещу НСА в предварителния кръг на турнира за Купата на България.
Мачът ще се играе в зала „Владислав“ във Варна, с начало от 15:00 часа.
Победителят от срещата се класира за четвъртфиналите в турнира, където ще се присъедини към отборите на „Фрегата“ Бургас, „Локомотив“ Горна Оряховица,  „Спартак“ Варна и „Левски“ Левски.

Срещата обещава да е оспорвана, тъй като съперникът от НСА е сред амбициозните състави в първенството, посочват от добричкия клуб.

Припомняме, двата отбора се срещнаха за първенството, като добричкият тим победи в зала "Русалка" с 34:24

Коментирайте
Подобни новини
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи



Яндекс.Метрика