ХАНДБАЛ: Добруджа не успя да спре устрема на Фрегата (ВИДЕО)

12.10.2024 г. 18:24:05 ч.
/
„Добруджа“ загуби от „Фрегата“ Бургас с 21:29 в мач от третия кръг на А РХГ, игран днес в зала „Русалка“. Добруджанци започнаха плахо мача, като до 10-ата минута резултатът беше 0:5. След това стрелбата на домакините се подобри значително и играта вървеше гол за гол. В крайна сметка резултата от 5 гола се запази до почивката – 10:15.
Началото на втората част бе повторение на първото и гостите от Бургас вкараха 4 безответни гола, преди добричките хандбалисти да влязат в ритъм. Това се оказа решаващо и за крайния резултат – 21:29.

По време на срещата наставникът на "Добруджа" Георги Андреев на няколко пъти възнегодува остро срещу съдийски отсъждания, а след мача определи съдийството като безхаберно.

Във видеото можете да видите пълния коментар на Андреев за мача.