ХАНДБАЛ: Добруджа победи НСА и продължава напред за Купата на България (ВИДЕО)

14.12.2025 г. 18:08:15 ч.
/
ХАНДБАЛ: Добруджа победи НСА и продължава напред за Купата на България (ВИДЕО)
Добруджа се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България. Добруджанци победиха НСА с 36:27 (16:9) в мач от предварителния кръг на турнира, игран в залата на Спортен комплекс „Владислав Варненчик“ във Варна.

Още от първите минути, тимът, воден от Георги Андреев и Чавдар Чернев, натрупа комфортен аванс и след това спокойно доигра срещата. Още на почивката преднината на добричкия тим бе седем гола. През втората част в игра се появиха всички състезатели, които бяха на резервната скамейка, като част от тях успяха и да се запишат сред голмайсторите.

Най-резултатен за Добруджа днес бе Йордан Попов с 9 гола, по 6 реализираха Йордан Недев и Деян Малчев. Маниел Димитров се разписа пет пъти.
 
Репортаж на Михаил Добромиров и Преслав Димитров

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори



Яндекс.Метрика