ХАНДБАЛ: „Добруджа“ се готви за атака на плейофите

08.01.2020 г. 11:01:07 ч.
/
ХАНДБАЛ: „Добруджа“ се готви за атака на плейофите
Плеймейкърът на „Добруджа“ Йордан Михайлов премина в „Чардафон“ (Габрово). Всички останали хандбалисти остават в отбора и през пролетта. Въпреки напускането на един от основните играчи, нови попълнения няма да бъдат привличани.

„Няма да търсим заместник на Йордан Михайлов, защото клубът няма средства за селекция. Ще разчитаме на досегашния състав, който има потенциал да постигне заложените цели – влизане в зоната на плейофите след редовния сезон. Ще продължим да залагаме и на много наши юноши в първия състав“, заяви за радио „Добруджа“ Георги Андреев – президент и старши треньор на Хандбален клуб „Добруджа“.

Първенството се подновява в събота, но по програма „Добруджа“ почива на старта. Мачът от следващия кръг срещу НСА пък е отложен. Така първият официален мач за годината на „Добруджа“ ще бъде на 25 януари, когато жълто-зелените ще гостуват на шампиона „Локомотив“ във Варна. До тогава Георги Андреев предвижда изиграването на една контрола – срещу „Калиакра“ (Каварна).

След есенния полусезон в мъжката А хандбална група „Добруджа“ е на шесто място във временното класиране, но само на точка от зоната на плейофите.

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Повече въпроси, отколкото отговори, след първата тренировка на Добруджа (ВИДЕО)
ФУТБОЛ: Повече въпроси, отколкото отговори, след първата тренировка на Добруджа (ВИДЕО)
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“



Яндекс.Метрика