ХАНДБАЛ: Добруджа загуби от НСА като гост

22.03.2025 г. 15:53:50 ч.
/
ХАНДБАЛ: Добруджа загуби от НСА като гост
Добруджа загуби като гост на НСА с 35:31 в мач от 19-ия кръг на А РХГ. На почивката „студентите“ имаха преднина от два гола -  17:15.

Въпреки загубата Добруджа запазва деветата позиция със 7 точки. В следващия кръг добруджанци са домакини на Спартак (Варна). По програма мачът трябва да се играе на 29 март в Добрич.

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика