Хванаха петима, издавали фалшиви документи на мигранти

28.11.2015 г. 13:49:06 ч.
/
Хванаха петима, издавали фалшиви документи на мигранти
Специализираната прокуратура е повдигнала обвинения срещу петима души, участвали в организирана престъпна група за документни престъпления, включително подправяне и изготвяне на неистински лични документи на преминаващи през България нелегални емигранти. 
От пресслужбата на МВР съобщават, че участниците в групата са на възраст от 22 до 57 години. Те са задържани на 26 ноември в София и във Велико Търново при специализирана операция на ГДБОП под ръководството и надзора на Специализираната прокуратура. Повдигнати са им обвинения за участие в организирана престъпна група по чл. 321 от НК и за документни престъпления по чл. 308 от НК. Събраните до момента доказателства сочат, че групата е действала от ноември 2014 г. на територията на София, Велико Търново и Павликени. 
Членовете и
Снимка:m5.netinfo.bg
Източник:Vesti.bg

Коментирайте
Подобни новини
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.



Яндекс.Метрика