Идната сряда дебатират по първия вот на недоверие

12.02.2016 г. 09:50:22 ч.
/
Идната сряда дебатират по първия вот на недоверие
На 17 февруари, сряда, депутатите ще обсъждат съдбата на здравния министър Петър Москов и на кабинета "Борисов -2".
В началото на днешния парламентарен ден председателят на парламента Цецка Цачева обяви, че идната сряда ще се проведат дебатите по внесения вчера в деловодството на парламента вот на недоверие от БСП и ДПС, както и от двама независими народни избраници - Велизар Енчев и Георги Кадиев. Припомняме, първият вот на недоверие към втория кабинет "Борисов" бе внесен този четвъртък, 11 февруари, по темата "Здравеопазване". Вотът е срещу цялото правителството, обяви депутатът от БСП Емил Райнов, след като двете формации внесоха в деловодството на парламента 69 подписа. Това управление трябва да си ходи, категоричен бе социалистът. По думите на ДПС депутата Хасан Адемов от БДЦ давали индикации, че и те могат да се присъединят към вота на недоверие след като се запознаят с мотивите.
Снимка:skandalno.net
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин
Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин
Издирват млада жена, изчезнала в Пирин
Издирват млада жена, изчезнала в Пирин
Министър Петрова: До два месеца очакваме резултат от преговорите с "Боташ"
Министър Петрова: До два месеца очакваме резултат от преговорите с "Боташ"
Делян Добрев напуска парламента. Отново
Делян Добрев напуска парламента. Отново



Яндекс.Метрика