Начало >Добруджа >Култура

Има надежда в „Двореца” да заработи само една каса

27.12.2016 г. 18:11:25 ч.
/
Има надежда в „Двореца” да заработи само една каса
Директорът на ДКИ КЦ „Двореца”  Жени Михайлова, изрази надежда, относно постигане на споразумение по декларацията на общинския съвет на Белия град за работа на една  каса. „Искрено се надявам , че ще има постигнато споразумение и през следващата година грозните картини от двете каси на „Двореца” ще изчезнат. Според думите й, от тях само  се губи, тъй като влизат нелегално туристи и  се плаща  само за едната институция.
През 2017 година ръководството на центъра ще  работи за укрепване на терените около сградите.  Сред амбициите му  е и включване на  две нови фондохранилища, които вече са оборудвани като сграден фонд. Днес стана ясно, че в следващите пет години, плажната ивица пред „Двореца” ще се стопанисва от културната институция.  От там заявиха амбиции за подобряване на инфраструктурата около нея. 
Снимка:hotelparisbalchik.com

Коментирайте
Подобни новини
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект



Яндекс.Метрика