Начало >Добруджа >Общество

Информационен център на КНСБ ще има днес в нашия град

25.09.2019 г. 08:16:33 ч.
/
Информационен център на КНСБ ще има днес в нашия град
КНСБ - Добрич кани гражданите и гостите на града днес да посетят мобилния информационен център, който ще бъде разположен от 10.00 до 18.00 часа по ул. „Независимост“ в района на Художествената галерия. Мобилният информационен център е част от кампанията на КНСБ под мотото „Сивото убива“ и има за цел да насърчи гражданското участие в процесите и политиките за ограничаване и превенция на недекларираната заетост в България. Отново ще бъде представено новото мобилно приложение VOX KNSB, чрез което всеки работник или служител може да подаде сигнал за некоректни работодатели и фирми, както и да сподели позитивни примери за мястото, където работи. Мобилната апликация VOX KNSB е налична във всички платформи за мобилни приложения и е безплатна услуга. 
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика