Начало >Добруджа >Общество

Информационен център на КНСБ в Добрич на 25 септември

20.09.2019 г. 16:56:18 ч.
/
Информационен център на КНСБ в Добрич на 25 септември
КНСБ - Добрич кани гражданите и гостите на града на 25 септември да посетят мобилния информационен център, който ще бъде разположен от 10.00 до 18.00 часа по ул. „Независимост“ в района на Художествената галерия. Мобилният информационен център е част от кампанията на КНСБ под мотото „Сивото убива“ и има за цел да насърчи гражданското участие в процесите и политиките за ограничаване и превенция на недекларираната заетост в България. Отново ще бъде представено новото мобилно приложение VOX KNSB, чрез което всеки работник или служител може да подаде сигнал за некоректни работодатели и фирми, както и да сподели позитивни примери за мястото, където работи. Мобилната апликация VOX KNSB е налична във всички платформи за мобилни приложения и е безплатна услуга. 

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика