Начало >Добруджа >Общество

Инж. Павлов: Подмяната на водомерите не е ултиматум, а предложение

23.08.2016 г. 12:03:35 ч.
/ ИА Добруджа
Инж. Павлов: Подмяната на водомерите не е ултиматум, а предложение
На въпрос на наш слушател, защо се поставя като ултиматум подмяната на водомерите след 10 години, дори и да са здрави и работещи, зам. – управителя на ВиК инж. Павел Павлов отговори, че не е ултиматум, а предложение. Измервателните уреди подлежат на метеорологична проверка, която излиза по-скъпо отколкото да се подмени водомера, за това от водното дружество предлагат на гражданите да си сменят водомерите, който са с 10 годишен срок на експертиза с нови, който вече са проверени, вместо да се сваля водомера, да се заменя с временен, за който се плаща наем, да се чака експертиза и пак да се постави стария. Това обясни в ефира на радио „Добруджа” главният инженер на водното дружество инж Павел Павлов. 
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец



Яндекс.Метрика