Начало >Добруджа >Общество

Йордан Йорданов: Подадохме няколко сигнала до ОИК за извозване на групи хора и неправомерна агитация (ВИДЕО)

03.11.2019 г. 10:33:26 ч.
/ ИА Добруджа
Йордан Йорданов: Подадохме няколко сигнала до ОИК за извозване на групи хора и неправомерна агитация (ВИДЕО)
Кандидатът за кмет на Добрич Йордан Йорданов съобщи, че от предизборния му щаб са подали няколко сигнала до Общинската избирателна комисия тази сутрин. Сигналите са за извозване на големи групи хора да гласуват, както и неправомерна агитация в изборния ден от страна на партия.

„Гласувах за това Добрич да продължи положителното си развитие, да продължи промяната”, заяви Йорданов, след като даде своя глас. Той призова своите съграждани да отделят пет минути от времето си и да упражнят правото си на глас, защото само по този начин може да се минимизира влиянието на купените гласове.

Йорданов гласува в 10.00 часа в ОУ „Хан Аспарух”. Кандидатът за кмет бе в отлично настроение, придружаван от съпругата и двете си деца.

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни



Яндекс.Метрика