Начало >Добруджа >Регионални

Ивайло Манушев, кандидат за кмет на Г.Тошево от ГЕРБ: Гласувах за бъдещето на децата си (ВИДЕО)

25.10.2015 г. 17:19:26 ч.
/
Ивайло Манушев, кандидат за кмет на Г.Тошево от ГЕРБ: Гласувах за бъдещето на децата си (ВИДЕО)
Гласувах за бъдещето на децата си и за това община Ген.Тошево да стане отново просперираща община, заяви през медийна група Добруджа кандидатът за кмет на Генерал Тошево от ПП ГЕРБ Ивайло Манушев.
Ние също сигнализирахме Общинската избирателна комисия за грубата грешка, която бе допусната в секционната избирателна комисия в Пчеларово, каза бившият зам.областен управител и допълни, че това е единственият случай на грубо нарушаване на изборните правила. Той каза, че са подадени още две жалби от тяхната политическа сила в ОИК, свързани с това, че членове на БСП иш други политически сили влизат в изборните секции, но председателите на секционни комисии са предупредени за това и нарушенията са отстранени. 150 души, все млади хора, е бригадата на Манушев в Генерал Тошево - 20 от тях са ангажирани в щаба, 128 са членове на СИК, а 100 души са застъпници.
 

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли



Яндекс.Метрика