Изключителен успех за възпитаничките на СКЕГГ “Виктория” - Добрич

14.11.2025 г. 20:21:09 ч.
/
Изключителен успех за възпитаничките на СКЕГГ “Виктория” - Добрич
Изключителен успех за възпитаничките на Спортен клуб по естетическа група гимнастика “Виктория” - Добрич. Те завоюваха злато и получиха най-висока оценка от държавното първенство, което се провежда в столичната зала "София" на 9 ноември в зала София. От общо 86 отбора и над 800 гимнастички, които участваха на Държавното първенство към Българска федерация по художествена гимнастика “Гимнастика за всички”, добричките грации се класираха с най-висок резултат от всички участвали.

Освен първи в своята категория,  момичета имат и най-високата оценка от всички участници в цялото състезание.
Това е поредното златно отличие за този отбор и тази композиция. Отборът има общо три изключително силни представяния на състезания през годината (две държавни първенства и едно международно състезание), както и едно участие на сцена.

След излизане на официалните протоколи от състезанието в София, стана ясно, че възпитаничките на Мариета Канаврова са с най-висок резултат от всички участници във всички категории.



Коментирайте
Подобни новини
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"



Яндекс.Метрика