Начало >Добруджа >Регионални

Жалба в Генерал Тошево: Ивайло Манушев гласувал два пъти

01.11.2015 г. 15:35:10 ч.
/
Жалба в Генерал Тошево: Ивайло Манушев гласувал два пъти
От щаба на БСП-Генерал Тошево са изпратили жалба до Общинската избирателна комисия, че кандидатът на ГЕРБ Ивайло Манушев е гласувал два пъти. В жалбата, която е под номер 32, е посочено, че при упражняването на вота в изборната секция, кандидатът за кмет е пуснал неволно бюлетината без втори печат, след което от комисията са му дали още една бюлетина, с която да гласува още веднъж, този път с всички нужни печати.
Постъпила е още една жалба от Янка Бонева от БСП. Тя е за това, че член на СИК (Силвия Великова) е допусната да гласува в секция номер 3, без да има лична карта. ОИК е установила, че действително има нарушение, за това, че е упражнен вот, без лична карта. От комисията обаче не са взели отношение по другата част на жалбата – за това, че нарушението е извършено от член на СИК.
Снимка:www.vip-velingrad.com

Коментирайте
Подобни новини
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел



Яндекс.Метрика