Камера край Владая засякла Петко Сертов

23.12.2014 г. 09:50:00 ч.
/ ИА Добруджа
Камера край Владая засякла Петко Сертов
Камера във Владая е засякла изчезналия бивш шеф на ДАНС Петко Сертов. Това е станало на 5 декември – денят, в който той е изчезнал, стана ясно от думите на министъра на вътрешните работи Веселин Вучков в ефира на бТВ. Информацията за изчезването на Петко Сертов е била скрита от МВР в продължение на три дни, като това било по изричната молба на неговата съпруга. След това обаче информацията изтекла и полицията е била длъжна да сподели данните, с които разполага. "С всички средства на закона е установено какво е вършил на пети декември, че наистина с автомобила, който ползва обичайно, е напуснал република България посока Гърция. Новите записи потвърждават досегашните ни хипотези, става дума за камера на изхода на София посока Владая", каза Вучков. Сертов е ползвал колата на жена, която е племенница на негов приятел от казармата. "Той е ползвал тази кола от дълго време и в това няма нищо необичайно. Няма данни за престъпление, при което докладите до прокуратурата не са дали повод за образуване на досъдебно производство. Дано е жив и здрав и да подаде сигнал, че всичко с него е наред", посочи Вучков.

Източник:Народно събрание

Коментирайте
Подобни новини
Финансовият министър настоя: Бюджет 2026 е бюджет на реалността!
Финансовият министър настоя: Бюджет 2026 е бюджет на реалността!
4 американски самолета вече са излетели от София
4 американски самолета вече са излетели от София
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор



Яндекс.Метрика