КАРАТЕ: 17 медала спечелиха състезателите на КК "Добруджа" от "КУПА ЕНСО"

20.10.2025 г. 17:13:56 ч.
/
КАРАТЕ: 17 медала спечелиха състезателите на КК "Добруджа" от "КУПА ЕНСО"
17 медала спечелиха състезателите на КК Добруджа от "КУПА ЕНСО". Турнирът се проведе на 18 октомври в София. Шампионатът събра над 400 каратеки от 19 български клуба. Карате клуб "Добруджа" се включи с 14 състезатели, които доказаха че са топ конкуренция сред елита в българското карате. Добричлии успяха да спечелят общо 17 медала, от които 7 златни, 3 сребърни и 7 бронзови. 

ЗЛАТНИ МЕДАЛИСТИ:
Борислав Димитров - Макевара момчета до 8г
Синан Ремзи - Макевара момчета до 9г
Митко Станев - Кумите момчета до 10г -35кг
Искрен Друмев - Кумите момчета до 12г -30кг
Елиф Фикрет - Кумите момичета до 12г +38кг
Габриела Дончева - Кумите момичета 16г/18г Опън
Дамиан Янев - Кумите момчета Джуниори +68кг

СРЕБЪРНИ МЕДАЛИ СПЕЧЕЛИХА:
Борислав Димитров - Кумите момчета до 8г -25кг
Георги Иванов - Кумите момчета до 14г -45кг и Ката момчета до 14г

БРОНЗОВИ МЕДАЛИ СПЕЧЕЛИХА:
Мартина Радева - Кумите момичета до 8г -24кг и Макевара момичета до 8г
Синан Ремзи - Ката момчета до 9г
Митко Станев - Ката момчета до 10г
Мартин Михов - Кумите момчета до 14г +50кг
Боян Христов - Кумите момчета Кадети -63кг и Кумите Джуниори ОПЪН 
 

Коментирайте
Подобни новини
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"



Яндекс.Метрика