КАРАТЕ: Отличен завършек на годината за „Самурай“ – 11 медала от Купа „Плевен“ (СНИМКИ)

13.10.2025 г. 16:00:47 ч.
/
КАРАТЕ: Отличен завършек на годината за „Самурай“ – 11 медала от Купа „Плевен“ (СНИМКИ)
Отличен завършек на спортната 2025 година за Карате клуб „Самурай“. Тимът спечели 5 златни, 1 сребърен и 5 бронзови медала от международния турнир "Купа Плевен". Участие в състезанието взеха 360 каратеки от 6 държави.
Със злато се окичиха „самураите“: Христомир Бабенов, Кристиян Иванов, Дарина Димитрова и Дея Иванова – в две дисциплини ката.

Сребърен медалист е Мартин Василев, а бронз завоюваха Дарина Димитрова, Симге Джевджет, Александър Иванов и Красимир Свиленов.

В същото време Цветелина Иванова бе на лагер сбор с националния отбор в Дряново. Над 60 състезатели от 12 клуба от всички възрасти участваха в лагера, като имаха възможност да подобрят техническите си умения и на катам и на кумите.

Президентът и старши треньор на КК „Самурай“ сенсей Димитър Христов отново подчерта отличната работа на треньора Тулчан Мехмед.

„Само за година работа Тулчан промени изцяло тренировъчния процес и резултатите на състезателите. Връзката между треньор, състезатели и родители е много здрава“, сподели Христов и благодари на състезатели и родители за всеотдайността.

Коментирайте
Подобни новини
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"



Яндекс.Метрика