КАРАТЕ: Отново куп отличия за "Самурай"

16.03.2015 г. 10:25:00 ч.
/
С 4 златни, 5 сребърни и 1 бронзов медал се завърнаха каратеките на „Самурай" от Международен турнир в Кюстендил, който се проведе през уикенда, съобщи за радио „Добруджа" старши треньорът сенсей Димитър Христов. В четвъртото издание на Мемориал "Светослав Иванов" взеха участие 230 каратеки от България, Сърбия и Македония. От добричките състезатели на най-високата стълбичка стъпиха Пеньо Пенев, Петър Евтимов и Тулчан Мехмед. Добричките „самураи" спечелиха и златен медал отборно юноши 15-16 годишна възраст, ката.
Следващото състезание от календара на федерацията, е Държавното първенство, което ще се проведе на 4 и 5 април в Албена.
снимка: архив