КК „Самурай“ с 14 медала от международния турнир по карате за Купа "Плевен"

20.10.2024 г. 10:55:51 ч.
/
Поредно силно представяне за състезателите на КК „Самурай“. Добричките каратеки спечелиха 14 медала от Международен турнир за “Купа Плевен”. В тазгодишното издание на турнира участваха 420 състезатели от 21 клуба от България, Турция, Сърбия и Румъния.
На откриването на турнира в зала „Спартак“, присъства и олимпийската шампионка от Токио 2020 Ивет Горанова.

Златни медали за КК „Самурай“ завоюваха Дея Иванова, Христомир Бабенов и Мартин Василев.
Андрей Жеков спечели сребърни медали на ката и кумите, Кристиян Христов също се окичи със сребро.

С трети места са Красимир Данаилов, Кристиян Жеков и на ката и на кумите, Петя Колева, Дарина Димитрова, Денислав Еролов, Кристиян Иванов и Дея Иванова.