Начало >Добруджа >Регионални

Кметове и общински съветници в Генерал Тошево положиха клетва (ВИДЕО)

09.11.2015 г. 13:49:13 ч.
/
Кметове и общински съветници в Генерал Тошево положиха клетва (ВИДЕО)
Новоизбраните кметове и общински съветници в община Генерал Тошево положиха клетва на днешното първо заседание на общинския съвет.
Председателят на Общинската избирателна комисия Красимира Митева връчи удостоверенията на новите избраници, с което те официално встъпиха в длъжност.
Дългогодишният кмет на общината Димитър Михайлов връчи кметската огърлица на новоизбрания Валентин Димитров. 
"Слушай общинския съвет. Те изразяват мнението на 90% от гласоподавателите. Тогава ще взимаш най-правилните решения", беше съветът на Михайлов към новия кмет.
Димитров от своя страна заяви, че ще бъде гарант за справедливо и честно управление. "Само заедно можем да бъдем полезни за гражданите на Генерал Тошево", каза Димитров. Той връчи копие на кметската огърлица на бившия кмет, която Димитър Михайлов обеща да предостави на музея в града.
Оказа се, че Димитър Михайлов е най-възрастният сред съветници и той води сесията до избора на председател. 
Припомняме, че с 9 на 8 гласа Стилиян Стоянов бе избран за председател на общинския съвет. Другият предложен бе Ивайло Манушев. 

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли



Яндекс.Метрика