Начало >Добруджа >Регионални

Кметове на 4 села благодарят на директора на ОПУ-Добрич за ремонта на пътя Козлодуйци – Лясково (ВИДЕО)

06.12.2022 г. 15:17:44 ч.
/
Кметове на 4 села благодарят на директора на ОПУ-Добрич за ремонта на пътя Козлодуйци – Лясково (ВИДЕО)
Четирима кметове на населени места от Община Добричка отправиха, чрез медийна група „Добруджа“, благодарност към директора на Областно пътно управление Георги Стратиев за извършения ремонт по пътя Козлодуйци – Лясково.

Припомняме, ремонтът започна през лятото и приключи в края на месец ноември, а жителите на осем села, които ежедневно ползват този път, са доволни от извършените ремонтни дейности.

Затова Йордан Божанов – кмет на село Житница, Иван Марев – на Черна, Божко Божков –   Лясково и Костадин Костадинов – кметски наместник на село Тянево, изказаха своята благодарност към Георги Стратиев, но с уговорката, че очакват догодина пълна рехабилитация на пътя.

„Лесно е да критикуваме и да търсим негативи, а по-трудно е да намерим сили и да благодарим. Изразяваме благодарността си към г-н Стратиев, защото, според нас, той бе основният двигател за приключване на ремонта на този път, заради който организирахме няколко мирни протеста“, заяви кметът на Житница Йордан Божанов.
Репортаж на Димитър Узунов и Петър Петров

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Завърши основният ремонт на 32 улици и участъци от улици в 24 села от община Добричка
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли



Яндекс.Метрика