Начало >Добруджа >Общество

Кметът на Добрич се срещна с УС на Националния младежки форум

08.03.2019 г. 16:14:03 ч.
/
Кметът на Добрич  се срещна с УС на Националния младежки форум
 
Кметът на Добрич Йордан Йорданов се срещна с управителния съвет на Националния младежки форум. В рамките на срещата са обсъдени възможности за сътрудничество между Община Добрич и Организацията. Форумът провежда днес и утре срещи с местни младежки организации, неформални групи и активни млади хора. Той е най – голямата младежка платформа в България, която обединява в състава си 50 младежки организации от цялата страна. Пълноправен член е на Европейски младежки форум и активен партньор на национални и европейски институции в изграждане и застъпничество за младежки политики. Мисията му е да представлява интересите на младите хора в България и техните нужди, извеждайки на преден план значението и важността на младежките организации, тяхното развитие и участие в социалните и обществено-политически процеси. Освен това Форумът е ангажиран да осигурява ефективен структурен диалог чрез сътрудничество със съответните заинтересовани страни и институции, взимащи решения в младежката политика.
Източник:Община ДОБРИЧ

Коментирайте
Подобни новини
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Времето на 25 юни
Времето на 25 юни
ПМГ „Иван Вазов“ организира Лятна академия за бъдещи петокласници
ПМГ „Иван Вазов“ организира Лятна академия за бъдещи петокласници
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика