Начало >Добруджа >Регионални

Кметът на Генерал Тошево с поздрав по повод Световния ден на медицинските сестри

12.05.2026 г. 09:06:05 ч.
/
Кметът на Генерал Тошево с поздрав по повод Световния ден на медицинските сестри
Уважаеми медицински сестри,

Днес изразяваме своята дълбока признателност към вас – за всеотдайността, грижата и високия професионализъм, с които ежедневно се грижите за здравето и достойнството на пациентите. Вашата работа изисква не само знания и умения, но и огромно сърце, търпение и човечност.

Във време, когато недостигът на медицински специалисти става все по-осезаем, вашият труд придобива още по-голямо значение. Вие сте опора, надежда и вдъхновение – хората, които носят утеха и сила в най-трудните моменти.

   Пожелавам ви здраве, сили и увереност, за да продължавате с достойнство своята благородна мисия! Нека съхраните мотивацията, вярата и уважението към тази изключително важна професия!

 Благодаря ви за грижата, състраданието и отдадеността!

Честит празник!

Валентин Димитров
Кмет на Община Генерал Тошево

Коментирайте
Подобни новини
Годишна изложба по изобразително изкуство организира ЦПЛР „Малкият принц“ – Тервел
Годишна изложба по изобразително изкуство организира ЦПЛР „Малкият принц“ – Тервел
Проливните дъждове нанесоха щети по инфраструктурата в община Тервел
Проливните дъждове нанесоха щети по инфраструктурата в община Тервел
Генерал Тошево е част от маршрута на „Обиколка на България с Балканче“
Генерал Тошево е част от маршрута на „Обиколка на България с Балканче“
Текат дейности по рехабилитацията на пътя между селата Росеново и Божурово
Текат дейности по рехабилитацията на пътя между селата Росеново и Божурово



Яндекс.Метрика