Начало >Добруджа >Регионални

Кметът на Община Генерал Тошево лично поздрави медицинските специалисти от града

07.04.2026 г. 16:26:04 ч.
/
Кметът на Община Генерал Тошево лично поздрави медицинските специалисти от града
Тържествено събитие по повод Международния ден на здравето и професионалния празник на здравния работник, се проведе днес в общинската администрация в Генерал Тошево. Гости на кметския екип  бяха медицински сестри от „Детско и училищно здравеопазване“ и Детска ясла „Радост“, както и представители на Медицински център 1 в града.

Кметът на Община Генерал Тошево Валентин Димитров поздрави присъстващите и поднесе на всяка дама цвете с благодарност. В своето обръщение той отправи искрени пожелания за здраве, сили и вдъхновение, за да продължават благородната си мисия със същия висок професионализъм и неуморен дух.

По време на срещата бяха обсъдени и предизвикателствата, с които здравните специалисти се сблъскват в ежедневната си дейност, както и трудностите, произтичащи от високата отговорност на тяхната професия. Събитието премина в дух на уважение, признателност и споделена ангажираност към грижата за здравето на общността.
Източник:Община Ген.Тошево

Коментирайте
Подобни новини
Пет села от община Добричка ще бъдат без вода до утре заради авария
Пет села от община Добричка ще бъдат без вода до утре заради авария
12-о издание на Фестивала на лавандулата се проведе в Генерал Тошево (СНИМКИ)
12-о издание на Фестивала на лавандулата се проведе в Генерал Тошево (СНИМКИ)
ВиК: Възстановено е водоподаването в Соколово, възможни са смущения във високите части до 12:00 ч.
ВиК: Възстановено е водоподаването в Соколово, възможни са смущения във високите части до 12:00 ч.
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати



Яндекс.Метрика