Начало >Добруджа >Регионални

Кметът на Община Генерал Тошево с поздрав по случай Световния ден на здравето

07.04.2026 г. 09:24:55 ч.
/
Кметът на Община Генерал Тошево с поздрав по случай Световния ден на здравето
Кметът на Община Генерал Тошево Валентин Димитров отправя поздрав по случай Световния ден на здравето и професионалния празник на здравния работник. В него се казва:

Уважаеми здравни работници,
 
По повод Световния ден на здравето и професионалния празник на здравния работник изразявам своята искрена признателност към всички вас, които с всеотдайност и отговорност сте избрали да служите на най-ценната кауза – човешкото здраве и живот.
Да бъдеш до човек в най-трудните му моменти – когато е уязвим и се нуждае от подкрепа, изисква не само знания и професионализъм, но и дълбока човечност.  Пожелавам ви да имате силата и сърцето да бъдете опората, която вашите пациенти търсят!
Благодаря ви за грижите, за силата на духа и за отдадеността, с които всеки ден вдъхвате надежда и увереност!
Продължавайте да бъдете светлината, която носи спокойствие и надежда!
Бъдете здрави!

  
Валентин Димитров
Кмет на Община Генерал Тошево


Коментирайте
Подобни новини
Пет села от община Добричка ще бъдат без вода до утре заради авария
Пет села от община Добричка ще бъдат без вода до утре заради авария
12-о издание на Фестивала на лавандулата се проведе в Генерал Тошево (СНИМКИ)
12-о издание на Фестивала на лавандулата се проведе в Генерал Тошево (СНИМКИ)
ВиК: Възстановено е водоподаването в Соколово, възможни са смущения във високите части до 12:00 ч.
ВиК: Възстановено е водоподаването в Соколово, възможни са смущения във високите части до 12:00 ч.
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати



Яндекс.Метрика