Начало >Добруджа >Общество

Кметът разпореди раздаването на вода в центъра на Добрич (ВИДЕО)

04.08.2017 г. 11:49:13 ч.
/
Кметът разпореди раздаването на вода в центъра на Добрич (ВИДЕО)
 
Повече от 50 стека, всеки един съдържащ 12 половинлитрови шишета с минерална вода, бяха подсигурени днес по нареждане на кмета на Добрич Йордан Йорданов за гражданите във връзка със синоптичната прогноза за високи температури. Камерата на Медийна група Добруджа засече 36 градуса в 11.15 часа. Единственият засега пункт се намира до самата сцена на площад „Свобода”, а по думите на Цветелина Добрева от Общински младежки център, при нужда ще бъде сформиран още един пункт. Предимно възрастните хора и майките с малки деца взимат от водата, правят го с усмивка, а  младите хора ги предупреждават да не рискуват да излизат навън в това горещо време.
 
Репортаж на Дана Михайлова и Павлина Живкова
 
 
 

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец



Яндекс.Метрика