Начало >Добруджа >Регионални

Концерт в Стефаново, посветен на 10 г. от членството на България в Европейския съюз

13.11.2017 г. 14:32:05 ч.
/
Концерт в Стефаново, посветен на 10 г. от членството на България в Европейския съюз
Концерт, посветен на 10 години от членството на България в Европейския съюз и предстоящото председателство на страната ни на Съвета на Европейския съюз се проведе в събота в добричкото село Стефаново. Културното събитие бе част от информационната кампания в област Добрич в изпълнение на Комуникационната стратегия на Р България за ЕС за 2017 г. Гости на събитието бяха заместник областният управител Живко Желязков, кметът на Община Добричка Тошко Петков, заместник-кметът на общината Йълдъз Юнус, директорът на дирекция „Култура и образование“ в Община Добричка началникът на отдел Наташа Захариева.
            Жителите и гостите на добруджанската община се запознаха с предстоящото председателство на страната ни на Съвета на Европейския съюз. Малчуганите от детската градина в селото, ученици от училището и изпълнителите от фолклорната група от НЧ „Н. Й. Вапцаров – 1941 г.“ радваха малки о големи със своите изпъления.
            На 15 ноември 2017 г. от 10.30 часа в Община Генерал Тошево ще се проведе поредната инициатива в рамките на информационните събития, посветени на 10-годишнината от членството на страната ни в ЕС и предстоящото председателство на България на Съвета на Европейския съюз.

Коментирайте
Подобни новини
Пъстър ромски празник в село Спасово
Пъстър ромски празник в село Спасово
 С празничен концерт в село Божурово Община Добричка отбеляза Деня на ромите (ВИДЕО)
С празничен концерт в село Божурово Община Добричка отбеляза Деня на ромите (ВИДЕО)
4 отбора се включиха в турнира по мини футбол в Генерал Тошево за Деня на ромите
4 отбора се включиха в турнира по мини футбол в Генерал Тошево за Деня на ромите
Община Каварна отбеляза с концерт  Международния ден на ромите
Община Каварна отбеляза с концерт Международния ден на ромите



Яндекс.Метрика