Начало >Добруджа >Общество

Конкурс „Най-красиво писмо до дядо Коледа” стартира "Български пощи" ЕАД

16.11.2016 г. 15:25:23 ч.
/ ИА Добруджа
Конкурс „Най-красиво писмо до дядо Коледа” стартира "Български пощи" ЕАД
В навечерието на Коледните и Новогодишните празници „Български пощи” ЕАД отново стартира детския конкурс „Най-красиво писмо до Дядо Коледа”. Тъй като инициативата е традиционна, вече в пощенските станции има получени писма.
В конкурса могат да участват всички детски послания, стихове, рисунки и други, ако върху пощенската пратка има правилно изписан адрес на подател и марка от 0.65 лева. На мястото на получателя може да се напише – „За Дядо Коледа”, „За конкурса „Най-красиво писмо до Дядо Коледа”, „Български пощи” – за Дядо Коледа и т.н.
Всички участници в конкурса ще получат личен отговор от добрия стар Дядо от Лапландия, а най-добрите – и подаръци от „Български пощи” ЕАД.
Писмата могат да се пускат във всички пощенски станции, в специално предназначени или в обикновени пощенски кутии.
Крайният срок за изпращане на писма от желаещите да участват в конкурса „Най-красиво писмо до Дядо Коледа е 9 декември 2016 година”. 
Снимка:3.bp.blogspot.com

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика