Л.АТЛЕТИКА: Бронз за Радосвета Симеонова в Анталия

05.03.2015 г. 10:08:00 ч.
За втора поредна година състезателката на СКЛА „Добруджа-99" Радосвета Симеонова завоюва бронзов медал на 10 км от международния маратон Runtalya, който се проведе на 1 март. Тя финишира с резултат от 40.15 мин., съобщава BGathletic.com.
Наградата за Радосвета Симеонова е едноседмична почивка на базата All inclusiv в 5 звезден хотел, а участието й е съчетано с тренировъчния лагер в Анталия на състезателите на СКЛА"Добруджа-99"-Добрич за националния шампионат по спортно ходене в Бургас и предстояща Балканиада в гр.Айвалък, Турция.
Над 7000 състезатели стартираха на състезанието Runtalya в дистанциите от 10 км, 21 км и класически маратон.