Начало >Добруджа >Криминални

Три катастрофи с пострадали вчера в Добрич и областта

04.08.2021 г. 09:14:45 ч.
/
Три катастрофи с пострадали вчера в Добрич и областта
Три катастрофи с пострадали, са станали вчера в област Добрич, става ясно от бюлетина на ОД на МВР.
Малко след 20.00  е станала катастрофа по ул. „Христо Ботев“ в град Добрич. На място е установено, че лек автомобил „БМВ“, управляван от 19-годишен мъж блъска пресичащ пътното платно мъж на 46 години. Вследствие на инцидента, пешеходецът е с фрактура на крак, освободен за домашно лечение. По случая е образувано досъдебно производство.
Около 21:15 часа е получено съобщение за възникнало ПТП на кръстовището на бул. „Добруджа“ и ул. „Отец Паисий“ в град Добрич (на снимката). На място е установено, че лек автомобил „Ауди“, управляван от 26-годишна жена, не пропуска движещия се по път с предимство  таксиметров автомобил „Дачиа“ и допуска ПТП. Вследствие на инцидента е пострадала 28-годишна жена, возеща се в лек автомобил „Ауди“. Настанена е в МБАЛ Добрич с болки в коремна област.
Ранно сутринта вчера е възникнало ПТП в района на с. Карапелит. Установено е, че лек автомобил Опел“, управляван от 20-годишен мъж, напуска пътното платно и се блъска последователно в ограда и крайпътно дърво. Вследствие на инцидента, водачът е с натъртвания, освободен е за домашно лечение.

Коментирайте
Подобни новини
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Двама водачи са задържани при полицейски проверки в областта през последното денонощие
Двама водачи са задържани при полицейски проверки в областта през последното денонощие
Две катастрофи с пострадали вчера в град Добрич
Две катастрофи с пострадали вчера в град Добрич



Яндекс.Метрика