„Левски“ преотстъпва защитника Денис Динев на „Добруджа“ (ВИДЕО)

10.01.2023 г. 10:24:18 ч.
/
„Левски“ ще преотстъпи Денис Динев на „Добруджа“ през пролетния полусезон. Той е на 18 години, юношески национал, ставал е шампион на България до 15 години през сезон 2018/2019, като тогава е награден за най-добър защитник в първенството.

Негови треньори в школата на столичния гранд са били Веселин Сърбаков, Владислав Вутов, Захари Сираков и Елин Топузаков. През есента Денис Динев тренираше при Станимир Стоилов с първия отбор на „Левски“, но основно играеше за дубъла на сините във В група.

„Избрах „Добруджа“, защото искам да получавам редовно игрово време в професионалния футбол. Ще се опитам да взимаме победи и да радваме феновете, и се надявам на края на сезона да сме доста по-напред от мястото, на което се намираме сега. Това, което знам за „Добруджа“ е, че има много върли фенове, които обичат отбора“, сподели за медийна група Денис Динев.

Той е оптимист, че при едно силно начало на полусезона „Добруджа“ не само ще се спаси, но ще завърши в горната половина на класирането.