Начало >Добруджа >Общество

Местната власт в Добрич отбеляза Ден на победата и Ден на Европа

09.05.2020 г. 12:51:21 ч.
/
Местната власт в Добрич отбеляза Ден на победата и Ден на Европа
Кметът на Община Добрич Йордан Йорданов, заместник-кметът д-р Емилия Баева, председателят на Общински съвет Добрич Мая Димитрова поднесоха венци и цветя на паметници в Добрич. С жеста си те отбелязаха Ден на Европа и Ден на Победата над фашизма, които се честват на 9 май.
„На днешния 9 май отбелязваме 75 години от победата над фашизма във Втората световна война и Деня на Европа! Ден, посветен на онези, които дадоха живота си за свободата! Ден, посветен на мира и единението на Европа!“, написа във фейсбук страницата си кметът на Добрич Йорданов.
„Всеки ден да се опитваме да насърчаваме разбирателство и единство между народите! Всеки ден да бъдем по-добри, по-обединени европейци!
Честит празник!“, гласи още публикацията на градоначалника.

Коментирайте
Подобни новини
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод професионалния им празник
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод професионалния им празник
Празнична програма през целия ден в ЕК "Стария Добрич"
Празнична програма през целия ден в ЕК "Стария Добрич"
Навръх празника е премиерата на „Еньовден в Добруджа“ на Рая Петева и Анелия Радева (ВИДЕО)
Навръх празника е премиерата на „Еньовден в Добруджа“ на Рая Петева и Анелия Радева (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика