Начало >Добруджа >Култура

Михаела Филева и Максим Ешкенази гостуват в Добрич с „Ин и Ян“

21.08.2021 г. 09:59:03 ч.
/
Михаела Филева и Максим Ешкенази гостуват в Добрич  с „Ин и Ян“
Михаела Филева и Максим Ешкенази ще гостуват в Добрич  със своя проект „Ин и Ян“. Музикалният спектакъл ще бъде на 2 септември, от 20 часа в летния театър.
Концертът е част от лятното турне на поп звездата Михаела Филева, Максим Ешкенази, в който участва симфоничният  оркестър на Бургаската опера.
Успешният тандем представи за първи път продукцията „Ин и Ян“, в началото на юли във Варна.  
В подготовката на концертите участие взема талантливият композитор и аранжор на класическа музика Румен Бояджиев-син. Той стои зад адаптацията на песните на Михаела във версии с акомпанимент на симфоничен оркестър. Ролята на маестро Максим Ешкенази е да води оркестъра в това музикално приключение, да запознава публиката с тънкостите на класическите инструменти и богатството на звука им. 
Хитовите песни на Михаела Филева „Латино сеньорита”, „Опасно близки“, „100 на 100“, “Приливи и отливи“, „Инкогнито“, актуалната „Ин и Ян“, авторската балада „Опора“ и още ще прозвучат в своите нови версии, изработени специално за турнето „Ин и Ян“. 
В програмата са включени популярни класически произведения и филмова музика, което е част от цялостната концепция на партньорството между Михаела Филева и Максим Ешкенази.
Билети се продават на касата на зала "Добрич"
Снимка:imgrabo.com

Коментирайте
Подобни новини
Културен афиш за периода 23 февруари - 1 март в град Добрич
Културен афиш за периода 23 февруари - 1 март в град Добрич
НЧ "Мевляна - 2012 г." в Добрич отбелязва Международния ден на майчиния език
НЧ "Мевляна - 2012 г." в Добрич отбелязва Международния ден на майчиния език
НА ЖИВО: Добруджанска тройка - звук, дух и визия
НА ЖИВО: Добруджанска тройка - звук, дух и визия
Хорът  на учителките в Добрич ще отбележи своя юбилей с концерт
Хорът на учителките в Добрич ще отбележи своя юбилей с концерт



Яндекс.Метрика