Начало >Добруджа >Общество

Министърът на вътрешните работи проведе работна среща със служителите на ОД на МВР - Добрич

02.04.2026 г. 11:33:19 ч.
/
Министърът на вътрешните работи проведе работна среща със служителите на ОД на МВР - Добрич
Министърът на вътрешните работи Емил Дечев проведе работна среща със служителите на Областната дирекция на МВР - Добрич. В нея участваха заместник-министърът на вътрешните работи Калоян Милтенов и главен комисар Георги Кандев, и.д. главен секретар на МВР.

Министърът подчерта, че основен приоритет на ведомството е провеждането на честни и законосъобразни избори.

Главен комисар Георги Кандев обобщи, че до момента в ОДМВР - Добрич са получени 22 сигнала, свързани с изборния процес, а на предходните избори са били 2.
Образуваните досъдебни производства са 16 срещу 0 на предходните избори. 47 са съставените предупредителни протоколи.

От ръководството увериха служителите на областната дирекция, че имат пълна подкрепа да действат по закон.


Коментирайте
Подобни новини
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Времето на 25 юни
Времето на 25 юни
ПМГ „Иван Вазов“ организира Лятна академия за бъдещи петокласници
ПМГ „Иван Вазов“ организира Лятна академия за бъдещи петокласници
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика