Начало >Добруджа >Регионални

Мюзикълът „Зех тъ, Радке, зех тъ!“ ще гостува на открита сцена „Двореца“ в Балчик

23.08.2020 г. 09:38:03 ч.
/
Мюзикълът „Зех тъ, Радке, зех тъ!“ ще гостува на открита сцена „Двореца“ в Балчик
Мюзикълът „Зех тъ, Радке, зех тъ!“ ще бъде представен на открита сцена „Двореца“ в Балчик на 3 септември от 20.00 часа. Постановката е по комедията „Михал Мишкоед” на Сава Доброплодни и музика на Димитър Вълчев, а текстът на песните е на Миряна Башева. Великотърновският Музикално-драматичен театър „Константин Кисимов” е първият в България, който поставя „Зех тъ, Радке! Зех тъ!” като мюзикъл, търсейки един общ музикален и драматургичен художествен израз, за да внуши посланията на времето, на епохата. В основата на мюзикъла е популярния през 70-те години на миналия век телевизионен вариант на Хачо Бояджиев. Участват солисти, актьори, оркестър, хор и балет.
Билети, които са на цена от 10 лева, можете да закупите от билетна каса Двореца, която се намира от страната на плажната алея.

ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕТЕ ДА ПОЛУЧИТЕ НА:0899883478

Коментирайте
Подобни новини
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море



Яндекс.Метрика