Младеж почина в Банско след алкохолно натравяне

01.01.2016 г. 12:40:30 ч.
/
Младеж почина в Банско след алкохолно натравяне
15-годишно момче от Банско е починало в първите минути на новата година. Това съобщи "Фокус“, като се позова на дежурният полицай в Областна дирекция на МВР – Благоевград.

Най–вероятната причина за смъртта му е алкохолно натравяне. Сигналът за колабирал младеж е подаден малко след полунощ към ЦСМП – Банско. 

Когато екипът на спешна помощ тръгва към мястото на инцидента, сигналът е отказан, тъй като е съобщено, че момчето ще бъде транспортирано до разложката болница с личен автомобил. 

Когато момчето е откарано в болница, медиците установяват, че то е починало. Към 3 часа тази нощ тялото му е прието за аутопсия от съдебен лекар в МБАЛ-Благоевград. За инцидентът е уведомена Районна прокуратура-Разлог.

По първоначална информация 15-годишното момче е имало рана на главата, която може да е получена вследствие на падане след загубата на съзнание. По неофициална информация починалият младеж е употребил алкохол. Служители на РУП-Банско работят по случая.
 
Снимка:85.14.28.164
Източник:Dnes.bg

Коментирайте
Подобни новини
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му



Яндекс.Метрика