Начало >Добруджа >Общество

Младежи засадиха 30 дръвчета в ЖК "Дружба" (ВИДЕО)

29.03.2017 г. 15:58:43 ч.
/
Младежи засадиха 30 дръвчета в ЖК "Дружба" (ВИДЕО)
Около 30 фиданки бяха засадени в пространството между блок 59 в ЖК Дружба и бившето опитно поле. Над 30 младежи - доброволци се включиха в акцията по залесяване, организирана от Младежкия център в рамките на проекта „Младежки център – Добрич – Вашето утре”. Това е първата еко акция за тази година, обясни за МГ „Добруджа” Цветелина Добрева – младежки работник. Мястото е избрано от общината, като дейностите днес бяха ръководени лично от зам. кмета арх. Боян Коларов, който по посочи местата, на които да бъдат засадени дръвчетата. Сред заседите фиданки имаше червен дъб, бреза, липа, явор, рустифина и др. Самите младежи  в последствие ще имат ангажимент да се грижат за дръвчетата.

Репортаж на Михаил Добромиров и Стефан Калев

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Времето на 25 юни
Времето на 25 юни



Яндекс.Метрика