Начало >Добруджа >Общество

Младежкият център в Добрич отбеляза Международния ден на младежта

14.08.2020 г. 09:25:02 ч.
/
Младежкият център в Добрич отбеляза Международния ден на младежта
Младежките центрове от Националната мрежа на младежките центрове станаха част от глобалните действия за Международния ден на младежта 2020. Водеща тема на тазгодишното честване бе младежката ангажираност и значението на младите хора за утрешния ден. Международния ден на младежта в Младежкия център в Добрич започна с представяне на деня пред децата от програма "Еко лято", след това бе експонирана изложба "Лица" с творби на 17 годишната Павлета Димитрова, младежите в града имаха възможността да се включат и в събитието "Младежката ангажираност, изразена чрез изкуството". В момента младежките центрове от Националната мрежа на младежките центрове стартират изпълнението на проекти по програма "Местно развитие, намаляване на бедността и подобрено включване на уязвими групи", финансирана от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014 – 2021 г.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети



Яндекс.Метрика