Начало >Добруджа >Общество

Момичета от СУ "Св. Климент Охридски" са готови с първи брой на „Желания в списания”

17.12.2019 г. 15:40:08 ч.
/
Момичета от СУ "Св. Климент Охридски" са готови с първи брой на „Желания в списания”
Благородна кауза с благотворителна цел организират ученици от VI „г“ клас с кл. ръководител Светла Николова от СУ "Св. Климент Охридски". Четири момичета - Габриела, Иванина, Радомира и Симона, подготвиха своя първи брой на „Желания в списания”. Изданието ще бъде с образователно занимателна цел и ще излиза веднъж месечно. В него ще бъдат отразени и актуални новини свързани с училището. Младите журналисти с подкрепата на Стилиян Митев – преподавател по български език, се надяват „Желания в списания” да намери своите читатели. Инициативата е благотворителна, като част от средствата ще бъдат предоставяни за подкрепа на различни каузи.
Първата от тях е за приюта за животни „Обич за обич” в Добрич. Всички, които желаят да си закупят първия брой на уникалното „Желания в списания”, могат да се свържат с момичетата от училището по изкуства.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика