21.04.2024 г. 21:52:57 ч.
/
Отборът на Добруджа 07 завърши на трето място в квалификационния турнир от Държавното първенство за момичета под 16 години. Добруджа 07 бе домакин на група Ж, но успя да запише само една победа от трите изиграни мача в залата на УСШ.
Вчера добричките момичета стартираха с победа над Пирдоп с 3:0, но след това загубиха от Централен полицейски волейболен клуб (София) и Пирин (Разлог). Столичният отбор завърши на първо място и се класира директно за финалите (27 май - 2 юни). Добруджа 07 и Пирин ще играят Допълнителен квалификационен турнир, който ще се проведе на 22 и 23 май.