Начало >Добруджа >Криминални

Мъж е с опасност за живота, след като е бил ударен на улица в Добрич

20.03.2023 г. 10:42:23 ч.
/
Мъж е с опасност за живота, след като е бил ударен на улица в Добрич
43-годишен мъж е с опасност за живота след нападение от двама на улица в Добрич, става ясно от бюлетина на ОДМВР. На 18 март, около 09:10 часа е получено съобщение за пострадал мъж по ул. „Бойчо Огнянов“. Пристигналият екип на ЦСМП Добрич транспортира пострадалия 43-годишен мъж в МБАЛ Добрич, където е настанен с опасност за живота. В хода на работа е установено, че двама мъже са нападнали пострадалия на улицата, като единият от тях му е нанесъл удар в главата и го е повалил на земята. При последвалите ОИМ и ПСД, служители на Първо РУ МВР Добрич, установяват и задържат извършителя на деянието. Материалите по случая са докладвани в прокуратурата. Работата по случая продължава.

Коментирайте
Подобни новини
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие



Яндекс.Метрика