Начало >Добруджа >Общество

Мъж от Добрич с 50% обгаряне настанен в болница

03.12.2016 г. 10:18:25 ч.
/
Мъж от Добрич с 50% обгаряне настанен в болница
62-годишен мъж е обгорял в апартамент в Добрич, научи радио Добруджа от комисар Дарин Димитров директор на ОСПБЗН.Пожарът е станал вчера около 16.00 часа в апартамент по бул."Добричка епопея". Два екипа на пожарната са загасили огъня. Пострадалият мъж е с 50% изгаряния от първа-трета степен.Настанен е по спешност във варненска болница  в много тежко състояние. Причината за пожара е електрическа печка за стена. Тя обаче е била оставена на земята и затрупана с дрехи и одеяла. Мъжът по всяка вероятност е заспал, обяснява комисар Димитров.
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
27 юни е Световен ден на риболова
27 юни е Световен ден на риболова
Адреси с нарушено водоподаване
Адреси с нарушено водоподаване



Яндекс.Метрика