Мъж загина при инцидент с асансьор в София

19.10.2014 г. 11:12:00 ч.
/ ИА Добруджа
Мъж загина при инцидент с асансьор в София
Трагичен инцидент с асансьор в София. Късно снощи, към 22:30 ч., трима души - двама мъже и една жена, засядат в повреден асансьор в столичния квартал "Гео Милев", съобщи Нова телевизия. Асансьорът убиец бил обявен за изправен. Въпреки че се обаждат на дежурен екип, който поддържа асансьора, един от тях прави опит да излезе от спрялата между етажите асансьорна кабина, тъй като на жената, пътуваща в асансьора, й става лошо. Вместо на асансьорната площадка, обаче, той пада в шахтата, което се оказва и фатално. На място загива мъж на 53 години. Жената е настанена в столична болница с хипертонична криза. Кооперацията е нова, асансьорът също. Само преди два месеца при подобен инцидент почина и жена в София. Тогава асансьор полетя от деветия етаж в жилищен блок на бул. „Цариградско шосе", а последващите проверки в цялата страна показаха, че има редица нарушения при контрола на изправността на асансьорите.

Източник:Dnes.bg

Коментирайте
Подобни новини
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните



Яндекс.Метрика